preciznost, opatrnost, rovnováha, moudrost, odhodlání

Karma náramkem s šedým krystalem Swarovski®

♡ Karma náramek je ručně vyrobený šperk, který vás motivuje a každý den připomíná, čeho chcete v životě dosáhnout, jaký je cíl vaší životní cesty.

♡ barevná symbolika krystalu

PRECIZNOST, OPATRNOST, ROVNOVÁHA, MOUDROST, ODHODLÁNÍ

Šedá barva značí kompromis, vytváří pocit klidu a vyrovnanosti, úlevu od chaotického světa. Dokonale podporuje opatrnost a nestranný postoj. Pomáhá uchovat tajemství.

♡ Skvělý osobní dárek, jehož minimalistický vzhled se hodí jako doplněk ke každodennímu oblečení.

♡ Krystal má rozměr 1,5 x 1,5 cm. Obvod hedvábného provázku je přibližně 20 cm (ženy), 25 cm (muži), náramek má upleten speciální posuvný uzel, takže se svou velikostí přizpůsobí na jakoukoliv menší ruku.

S Envelove darujete šperky vždy originálně! Náramek / náramky doplním dárkovou kartou s Vaším osobním textem (mnou ručně psaným) a umístím do obálky se jménem obdarované, nebo společnými iniciály vašich jmen. Váš vlastní vzkaz a jméno či iniciály připište v posledním kroku objednávky do kolonky Doplňující informace.

Pro kombinaci dvou náramků (párových, nebo přátelství) je přednastaven výběr stejného krystalu i provázku, jako symbolického propojení, pokud máte zájem o párové náramky s odlišnými krystaly a provázky, zapište prosím změnu v posledním kroku objednávky do kolonky Doplňující informace (např. dámský oranžový 13, pánský černý 2).

Zvolte si variantu:

Cena od 680,00 Kč