harmonie, vnitřní klid, otevřenost, uvolněnost

Karma náramkem s růžovým krystalem Swarovski®

♡ Karma náramek je ručně vyrobený šperk, který vás motivuje a každý den připomíná, čeho chcete v životě dosáhnout, jaký je cíl vaší životní cesty.

♡ barevná symbolika krystalu

HARMONIE, VNITŘNÍ KLID, OTEVŘENOST, UVOLNĚNOST

Růžová barva symbolizuje naději a přináší láskyplnou energii. Osvěžuje ducha, podporuje soudržnost ve vztazích, zklidnění a harmonické žití srdcem.

♡ Skvělý osobní dárek, jehož minimalistický vzhled se hodí jako doplněk ke každodennímu oblečení.

♡ Krystal má rozměr 1,5 x 1,5 cm. Obvod hedvábného provázku je přibližně 22 cm (ženy), 25 cm (muži) náramek má upleten speciální posuvný uzel, takže se svou velikostí přizpůsobí každému zápěstí.

♡ Náramek / náramky jsou umístěny na kartě ze silného 280 g/m2 kraftového papíru s logem značky a ručně psaným jménem obdarované (ho), či iniciály partnerů, nebo přátel. Jméno či iniciály prosím připište v posledním kroku objednávky do kolonky Doplňující informace.

Přejete si náramek / náramky darovat originálně? S designovou obálkou Envelove seVám to zaručeně povede. Náramek / náramky můžete doplnit dárkovou kartou s Vaším osobním textem (námi ručně psaným) a nechat jej umístit do obálky se jménem obdarované (ho), nebo Vašimi iniciály. Váš vlastní vzkaz a jméno obdarované (ho) / iniciály připište v posledním kroku objednávky do kolonky Doplňující informace.

Pro kombinaci dvou náramků (párových, nebo přátelství) je přednastaven výběr stejného krystalu i provázku, jako symbolického propojení, pokud máte zájem o párové náramky s odlišnými krystaly a provázky, zapište prosím změnu v posledním kroku objednávky do kolonky Doplňující informace (např. dámský oranžový 13, pánský černý 2).

Zvolte si variantu:

Cena od 680,00 Kč